aprill 26, 2019

Kas järjekordne motivatsioonikoolitus?

Tallinnas Vaba Laval toimub 18. mail esmakordselt “Täitsa Pekkis Live Show 1.0”, kus 9 esinejat jagavad olukordi, mis neil elus täiega pekki on läinud! Lavale astuvad: Margus Vaher, Marju Karin, Carmen Pritson, Sandra Raju ja teised. Millised on olnud nende senise elu suurimaid väljakutsed ja kuidas nad nendest olukordadest võtjana välja tulid?

Arvad, et järjekorde motivatsioonikoolitus? Arva uuesti! Kui sa nüüd arvasid, et see on üliäge, intiimne, vahetu show, kus esinejad räägivad oma elust isiklikke, kohati väga valusaid,aga ausaid ja õpetlikke lugusid, siis palju õnne! Nüüd arvasid õigesti.

“Meie eesmärgiks ei ole kedagi motiveerida, vaid luua keskkond, kus ägedad inimesed jagavad oma päris elu lugusid olukordadest, kus neil on täiega pekki läinud, kuidas nad ennast selles olukorras tundsid ja mida tegid, et sellest väljakutsest võitjana välja tulla. Meil kõigil läheb elus pekki ja see on okei! Õpime sellest olukorrast ja rokime täiega edasi,” räägib Täitsa Pekkis Live Show peakorraldaja Katrin Hinrikus.

Ilukliiniku juht Marju Karin ei näe pekkiminekutes midagi halba, vaid võtab seda kui elu osa: “Sa peadki kukkuma. Kui sa kogu aeg oled tõusuteel, siis sa arvad, et oled jumal. Kukkumine on täiesti normaalne … pettasaamine on normaalne, ise kedagi petta on normaalne. See kõik on elu osa. Ei ole mõtet mul olla täiuslik, mitte keegi ei ole.”

“Tegelikult on nii, et inimese elus läheb kogu aeg midagi pekki. Mul täna hommikul läks pekki, ei olnud kulmu päev. Siis mul murdus küüs, täiesti pekkis! Siis mul oli vaja kuskile jõuda, aga ma ei saanud oma autoga maja eest välja, täiesti pekkis!” räägib sertifitseeritud elunõustaja ja endine Kanal 2-e saatejuht Carmen Pritson.

Kui ka Sina tunned, et vahepeal on täiega halb tuju, eesmärgid on suured, aga laiskus veel suurem, motivatsiooni ning tahet tegutseda jääb aeajalt puudu, siis Täitsa Pekkis Live Show 1.0 on just Sulle!

Lisainfo ja piletid: taitsapekkis.ee/liveshow