Osta pilet ja astu järgmine samm!Millal? 16.oktoober 2021

Kus? Online ehk Sinu elutoas

Kell? 10:00 - 20:00 (täpsustamisel)

Päeva juhib Mihkel Vetemaa
Energiat hoiab üleval Eghert Sören Nõmm

Dresscode: Valge jumalanna
Õhtu lõpetab PLANEET show - white partyTransformatsiooni seminar 3.0 “Minu uus identiteet”, leiab aset juba 16. oktoobril 2021.

Seekordsel seminaril keskendume oma vanast identiteedist, mis Sind enam ei teeni, lahti laskmisele. Kuidas saada endaga paremat kontakti, tunda ennast 100% iseendana ja luua elu, mida Sa päriselt naudid.

Mida Sa sellelt rännakult kaasa võtad?

• Kuidas seljatada oma hirme

• Mõttemustrite muutmisest - laseme lahti piiravatest uskumustest, mis Sind enam ei teeni

• Kuidas liikuda universumiga kooskõlas

• Teadlikust manifesteerimisest

• Külluse mindseti loomisest

• Kuidas saada kontakti oma sügavama naiselikkusega

• Kuidas tõsta oma vibratsiooni (positiivset energiat)

• Kuidas võtta vastutust oma elu eest

• Teeme ühismeditatsiooni

• Laskume mõistuse tasandilt südame tasandile

Esinejad

Sind viivad rännakule teejuhid Ants Rootslane, Dalí Getter Karat, Marlen Annabel Kubri, Katre Kulbok, Carmen Pritson, Joonas Seram Saks, Katrin-Hinrikus Karu ja teised hinged, kelle nimed avalikustame juba peagi!
Epp Kärsin

Ants räägib enda kohta järgnevalt:
“Ma ei tahaks ennast täna defineerida millekski või kellekski. Minu valdkond on teraapia ja müstika, kes mina selle kõige juures olen on suur küsimärk.
Ma olen neli ja pool aastat igapäevaselt terapeudina inimesi, firmasid, avaliku elu tegelasi nõustanud, olles näinud iga valdkonna sisse sügavuti. Tänane teadmiste pagas on ühelt poolt suurte teadmiste korjamise tulem, aga teisalt suurem väärtus on miski, mida on raske kirjeldada. Ma töötan teisiti, kui teised, ma teen kõike täitsa enda moodi ja vahel üllatan ka ennast mingi asja tegemisel, mida ma varem teinud ei ole. Mul ei ole elus eesmärke, ma olen lihtsalt otsija, püüdleja ja kõneleja, kes ei palu inimestel endale järgneda vaid lubab inimestel mõelda ja näha oma maailma oma silmadega. Minu ülesanne on ainult seda kitsast kanalit sinu elus laiemaks teha, sest seal võib olla palju rohkem võimalusi. Ma tunnen hästi süsteeme milles me igapäevaselt oleme. Olgu see siis peresüsteem või poliitika. Mu aju on võimeline analüüsima igasuguseid vastuseid, isegi neid, mida ma veel ei tea. Sellepärast on iga inimesega kohtumine minu jaoks põnev, kuna ma kunagi ei tea, kes ja mis tarkuse minus esile toob. Ootan teiega kohtumist ja laseme avalduda kõigel, mis on selles ajas ja ruumis oluline.“

Ants Rootslane

Marlen Annabel on üks pöörane Eesti naine. Ta on läbi käinud nii tulest kui veest ja manifesteerinud enda ellu kõik, mida on soovinud. 20. eluaastate alguses oli Marlenil 13+ töökohta, omajagu võlgasid ja ka suhted polnud päris need, mida soovis. See pani ta küsima, et kuidas elu tegelikult juhitakse ja jõudis manifesteerimiseni. Sealt edasi täitusid kõik tema soovid. Täna on ta lisaks sellele, et on abikaasa ja ema 3 lapsele, on ta teadliku elu kogukonna Turbiin+ looja, teadlikkuse koolitaja, tervendaja ja Marlen Annabel TV videoblogi autor. Paljud teavad teda ka läbi Facebooki grupi TURBIIN!

Marlen Annabel Kubri

Dalí, täisnimega Dalí Getter Karat, on kirglik elu fänn. Ta loob kursuseid ja koolitusi (millest tuntumaid on õnnelikkuse väljakutse" Õnneks on aega", kursus "Järgmise Taseme Mina" ja koolitus "Õnnelik olemise kunst"), veab kolme podcasti: Dalí podcast, Alkeemia podcast ning teadliku paarisuhte podcast "Pärast seksi jutud". Ta on välja andnud kaks raamatut, kirjutanud hulganisti elumuutvaid postitusi sotsiaalmeediasse ning filminud rohkelt videoid nii Youtube'i kui oma sotsiaalmeedia kanalitesse. Kõik tema tegemised baseeruvad kolmel põhiväärtusel: elada täiega, luua teadlikult ja olla õnnelik. Tema kireks ongi täiel rinnal elamine, teadlikult oma elu ja unistuste loomine ning otsus olla õnnelik. Ning just nende teemadega on ta inspiratsiooniks ja ilusaks eeskujuks oma jälgijatele. Dali õpetab elu nautima ja iseenda eest vastutust võtma; õpetab unistama ja oma unistusi teadlikult ka täide viima; ta utsitab inimesi olema õnnelikud ja mitte raiskama oma elu seda pidevalt edasi lükates!

Dalí Getter Karat

Katre on ettevõtja ja coach - tema kaks peamist suunda on enesearmastus ja ettevõtlus/eesmärkide täitmine! Iga naine peaks saama enda õnne ise luua ja täita enda unistused! See on minu missioon! Sest meil on ainult see üks praegune elu! Seega kuidas Sa tahad seda elu elada!? Mitte keegi ei peaks elama elu, mida ta ei taha elada! Kõigil on õigus armastusele, õnnele, naudingutele - kuid kõik algab kõigepealt meist endast! Ja tema eesmärk on näidata Sinule, et see kõik on Sinus juba olemas ja Sa ei pea seda kuskilt mujalt otsima

Katre Kulbok

Seram on. Kirjeldada on teda keerukas, kuna kirjeldustesse ta ei mahu. Seega täiesti omaette nähtus, keda tuleb ise oma silmaga näha, kõrvaga kuulda ja südamega tunnetada. Tal on väga unikaalne ja eriline elulugu, mis tulvil muinasjutulistest seiklustest ja juhtumistest. Tema elukogemus on temast vorminud erakordse inimese, kelle üks suurimaid andeid on märgata ja valada sõnadesse seda, mida suur osa meist oma südamete sügavustes tajub, ent meele ja keelele väljendada keerukaks osutub. Igatahes, külmaks ei jäta ta kedagi, ühel või teisel viisil puudutab ja liigutab midagi iidset ning sügavat kõigis, kes teda kuulata valivad.

Joonas Seram Saks

Katrin on Täitsa Pekkis Akadeemia looja, Täitsa Pekkis saate kaasasutaja, ettevõtja ja videoturunduse treener. Ta on visionäär, kelle peas sünnivad täiesti hullumeelsed ideed. Kui Katrin endale juba midagi pähe võtab, siis peab see ka tehtud saama. Katrin on olnud Tartu suurima piljardiklubi juhataja, Põhja-Tallinna Valitsuse avalike suhete nõunik, Tallinn TV turundusjuht ja mitmete erinevate telesaadete produtsent. Tänasel päeval on Katrin oma südameasjaks võtnud ka selle, et julgustada ning inspireerida teisi oma unistusi täitma.

Katrin Hinrikus-Karu

Carmen Pritson on teleajakirjanik, saadete “Rääkimata lugu”, “C-komando”, "Sa ei ole üksi" jt juhina tuntust kogunud Eesti avaliku elu tegelane. Tänaseks on Carmenist saanud spirituaalne õpetaja, kelle meistriklassides õpitakse manifesteerimise ehk teadliku loomise kunsti. Ta omab ka rahvusvahelist strateegilise sekkumise Life Coach sertifikaati, mille omandas ta Tony Robbinsi käe all. Tänaseks on Carmen välja andnud ka raamatu " Manifesto" ja 44 elumuutvat Manifesto inspiratsioonikaarti. Paljude inimeste jaoks on Carmen tuntud täna ka kui julge vastuvoolu ujuja, kes ei karda enda arvamust ka avalikult jagada.

Carmen Pritson

Piletid

Sinu pilet sisaldab ligipääsu online-üritusele ja lisaks saadame sulle workbooki PDF kujul.


SUPER EARLY BIRD

AINULT ESIMESED 24H!

VIP sessioonid 15. oktoobril

Gongimeditatsiooni

Goodiebagi (väärtus 100€)

Seminari piletit ja järelvaatamist

Workbooki

Ligipääs Transformatsiooniseminari 2.0 salvestusele

VIP pilet 108 €

VÄLJA MÜÜDUD!

Early Bird

KUNI 20. SEPTEMBRINI!

Seminari piletit ja järelvaatamist

Workbooki PDF kujul

Early Bird 66€

VÄLJA MÜÜDUD!

Early Bird

KUNI 20. SEPTEMBRINI!

VIP sessioonid 15. oktoobril

Gongimeditatsiooni

Goodiebagi (väärtus 100€)

Seminari piletit ja järelvaatamist

Workbooki

Ligipääs Transformatsiooniseminari 2.0 salvestusele

VIP pilet 118 €

VÄLJA MÜÜDUD!

Seminari 3.0 järelvaatamine

Transformatsiooni seminari 3.0 "Minu uus identiteet" järelvaatamine

Workbooki PDF kujul

88€

Osta

Festival 4.0 - 2022 - Tavapilet

12. veebruar 2022

Seminari piletit ja järelvaatamist

Workbooki


Tavahind 98€

Osta

Festival 4.0 - 2022 - VIP pilet

12. veebruar 2022

VIP sessioonid 11. veebruaril 2022

Seminari piletit ja järelvaatamist

Workbooki


Tavahind 159€

Osta

Meenutus eelmisest seminarist

“See energia!! Minu elu esimene seminar ja ma olen enam kui rahul! Väga head esinejad, väga hea korraldus”

“Esinejad olid super valikuga tehtud. Kõik oluline oli esindatud, mida heaks eluks vaja läheb”

“KÕIK! Eriti see, et kuigi me polnud füüsiliselt kõik koos, siis tekkis ikkagi tunne nagu oleks. Vaatajaid kaasati nii toredalt :) Ja järelvaatamise võimalus on super, kuna terve hommikune osa jäi mul laupäeval nägemata”

“Kogu üritus oli väga eeskujulikult korraldatud - hea teemavalik ja esinemised olid omavahel hästi seotud, lisaks toredad vahepalad. Õhkkond siiras ja vahetu”

“See energia mis kogu seminaripäeva saatis oli üliäge! Aeg möödus nii kiiresti, et ei saanud arugi kui juba läbi sai :)”

TÄITSA PEKKIS TRANSFORMATSIOONI SEMINARIDEST ON OSA SAANUD JUBA 400 IMELIST NAIST!

Toetajad