Kuidas olla elujõuline ja energiline?

Armas Naine!

Kindlasti on sul elus palju unistusi ja eesmärke. Leiame, et nende saavutamiseks, oma parima ning õnneliku elu nautimiseks on oluline keskenduda elu alustaladele - tegevustele, mida tihti võtame iseenesestmõistetavana, kuid mis tegelikkuses mängivad Sinu elus tohutult suurt rolli.

Kui võtta fookusesse see, et tunda ennast igapäevaselt suurepäraselt ning energiliselt, siis suudad saavutada ka kõik muud töö- ja eraelulised eesmärgid. Sel Transformatsiooni Seminaril 2.0 keskendume hingamisele, toitumisele, liikumisele, unele ja heale energiale.

Ka seekordne seminar on mõeldud ainult naistele, seega käsitleme kõiki neid teemasid just naiselikust küljest.

Oled südamest oodatud!Millal? 13. veebruar

Kus? Online

Kell? 10.00 - 18.00

Millest seminaril räägime?

• Kuidas ära tunda oma põhivajadusi ja oma keha kuulata

• Miks on oma elu vundamendile keskendumine nii oluline

• Kuidas olla elujõuline, energiline

• Millised on korrektse hingamise saladused

• Kuidas õigesti hingates oma tervist edendada

• Kuidas hoolitseda oma unetervise eest

• Kuidas paremini uinuda ja ennast välja puhata

• Miks on teadlik toitumine oluline

• Mida süüa, et tunda ennast maksimaalselt hästi

• Naiselikus energias tegutsemisest ja puhkamisest

• Miks liikumine on privileeg

Esinejad

Kene on unenõustaja, unetehnoloog ja psühholoog. Ta on omandanud psühholoogia, teadveloleku ning unealaseid teadmisi nii Eestis kui ka välismaal. Une valdkonnaga on ta olnud seotud juba 14 aastat, millest nüüdseks end rohkem pühendanud emade, vastsündinute, imikute, laste ja noorukite uneprobleemidele.
Kene teab, et õige uni parandab üldist tervist ning toob välja positiivsuse, energia ja võimekuse, mida inimesed ise ei arvanud endas peituvat.

Kene Vernik

Psühholoog ja
unenõustaja

Elis on toitumisnõustaja ja toitumisterapeut. Elise eesmärk toitumisnõustajana on aidata luua need elukestvad tervislikud toitumisharjumused, sest head harjumused on kõige alus. Teadlik toitumine ei tähenda pidevat dieeditamist, iga suutäie kontrollimist ja teatud toiduainetest täielikult loobumist. Hoopis olulisem on leida tasakaal, luua tervislikud harjumused ja mõista, MIKS on teadlik toitumine nii oluline ning kuidas tarbitav toit tegelikult meie heaolu ja tervist mõjutab.
Elis õppis Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustajaks ja sealt edasi ka toitumisterapeudiks. Oma kogemuse jooksul on ta saanud kinnitust sellele, et tervislik toitumine on vaieldamatult parim ja lihtsaim viis iseenda eest hoolitsemiseks ning see, mida endale suhu pistame mõjutab meid rohkem, kui arvata oskame.

Elis Nikolai

Toitumisnõustaja ja -terapeut

Shalini on võimlemise ja professionaalse kõhutantsu taustaga pikaaegne treener. Hariduselt kunstiajaloo magister ja tema juured ulatuvad ema poolt Eestisse ja isa poolt Indiasse. Shalini suurim suunaja, mõtete kujundaja ja olemuse arendaja oli tema emme. Tänu temale alustas ta väiksena iluvõimlemisega, õppis, et distsipliin annab vabaduse ning just temalt on ta ka õppinud elu nägema suuremana kui vaid meie pisike nähtav maailm seda pakub. Shalini püüab näha elu ilu kõikide meeltega. Suure ajaloo, erinevate kultuuride ja kirjanduse huvilisena on just filosoofilised mõtisklused naiseks olemisest, elust ja surmast ning armastusest kõige paeluvamad teemad.

Shalini Mody

Gracefiti asutaja ja
treener

Andri on noor ettevõtja, kellel diagnoositi 2015. aastal nõdrestav autoimmuunne haigus Sclerosis multiplex. Diagnoosile järgnevalt tegi ta teadliku otsuse loobuda tavapärasest ravist ja hakkas integratiivse lähenemisega ise oma tervist parandama: toitumine, biohäkkimine, esoteerika, töö sisemaailmaga, jpm. Tänaseks on Andri oma elu parimas vormis, tal pole enam ühtegi sümptomit ja ta on omandanud hulga teadmisi, mida ta nüüd inimkatsejänese perspektiivist maailmaga jagab.

Andri Peetso

Ettevõtja

Marlen Annabel on üks pöörane Eesti naine. Ta on läbi käinud nii tulest kui veest ja manifesteerinud enda ellu kõik, mida on soovinud. 20. eluaastate alguses oli Marlenil 13+ töökohta, omajagu võlgasid ja ka suhted polnud päris need, mida soovis. See pani ta küsima, et kuidas elu tegelikult juhitakse ja jõudis manifesteerimiseni. Sealt edasi täitusid kõik tema soovid. Täna on ta lisaks sellele, et on abikaasa ja ema 3 lapsele, on ta teadliku elu kogukonna Turbiin+ looja, teadlikkuse koolitaja, tervendaja ja Marlen Annabel TV videoblogi autor. Paljud teavad teda ka läbi Facebooki grupi TURBIIN!

Marlen Annabel Kubri

Katre on ettevõtja, coach ja passion testi facilitator. Katre suureks eesmärgiks on aidata naistel selgusele saada, mida nemad oma elus teha tahavad, mõelda veelgi suuremalt ja saada selgusele takistustes ja need eemaldada! Mitte keegi ei peaks elama elu, mida ta ei taha elada! Kõigil on õigus armastusele, õnnele, naudingutele- kuid kõik algab kõigepealt meist endast! Ja tema eesmärk on näidata Sinule, et see kõik on Sinus juba olemas ja Sa ei pea seda kuskilt mujalt otsima

Katre Kulbok

Coach ja koolitaja

Katrin on Täitsa Pekkis Akadeemia looja, Täitsa Pekkis saate kaasasutaja, ettevõtja ja videoturunduse treener. Ta on visionäär, kelle peas sünnivad täiesti hullumeelsed ideed. Kui Katrin endale juba midagi pähe võtab, siis peab see ka tehtud saama. Katrin on olnud Tartu suurima piljardiklubi juhataja, Põhja-Tallinna Valitsuse avalike suhete nõunik, Tallinna TV turundusjuht ja mitmete erinevate telesaadete produtsent. Tänasel päeval on Katrin oma südameasjaks võtnud ka selle, et julgustada ning inspireerida teisi oma unistusi täitma.

Katrin Hinrikus-Karu

Täitsa Pekkis Akadeemia eestvedaja, ettevõtja, saatejuht

Maarja on rühma-ja personaaltreener, joogaõpetaja ning sügisest ka kehalise kasvatuse õpetaja. Maarja armastus spordi ja liikumise vastu sai alguse juba pisikesest tüdrukust peale, kui ema ta käe kõrval iluvõimlemise trenni viis. Õpingud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas andsid võimaluse proovida ja katsetada erinevaid spordialasid kergejõustikust ujumiseni välja. Kasvas huvi nii inimese anatoomia, füsioloogia kui ka psühholoogia vastu. Joogakoolitused Portugalis ja Balil tõid esile ka suurt huvi hingamise, meditatsiooni ning teadlikuse praktikate vastu. Maarja usub, et sport ja liikumine on hea tervise seisukohalt üks vundamendi osasid. Inimese keha on mõeldud liikuma!

Maarja Jõgi

Treener

Piletid

Sinu pilet sisaldab ligipääsu online-üritusele ja lisaks saadame sulle workbooki PDF kujul.


SUPER EARLY BIRD

ESIMESTELE KIIREMATELE!
AINULT ESIMESED 24 TUNDI!

49€

VÄLJA MÜÜDUD!

EARLY BIRD

PILETID ON MÜÜGIS AINULT PIIRATUD KOGUSES 22.JAANUARINI!

55€

VÄLJA MÜÜDUD!

REGULAR BIRD

JÕUAD VEEL!

59€

Osta

Sul on ainult üks elu! Kuidas Sa tahad seda elu elada?

Toetajad