Täitsa Pekkis Akadeemia keskkonna privaatsustingimused

Täitsa Pekkis Akadeemia (edasipidi TPA) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsustingimused, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

1. ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

1.1 Isikuandmed on andmed, mida TPA kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

1.2 Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul järgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh kliendi nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress) esitamisel meie keskkonnas;
  • keskkonna kasutamisel kasutaja veebilehitsejas küpsiste (cookies) kaudu külastuste statistika kogumiseks ja reklaamide kasutamiseks kolmandate osapoolte platvormidel;
  • ostu sooritamisel ostja tuvastamiseks klienditeeninduslikel eesmärkidel.
1.3 Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis, saab ennast sellest igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame muuhulgas kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.
1.4 Kliendi paremaks teenindamiseks võib TPA avaldada teavet kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kellele osutab TPA teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks sponsorid, maksete vahendusteenuste pakkujad jm partnerettevõtted.