Meist

Katrin Hinrikus

Katrin on meie visionäär, kelle peas sünnivad täiesti hullumeelsed ideed. Ja kui keegi nende elluviimisega hakkama saab, siis on see just tema! Energiline, kuid väga põikpäine. Kui Katrin endale juba midagi pähe võtab, siis see peab ka tehtud saama. Üle kõige maailmas armastab ta õnnelikke inimesi, roosasid huulepulkasid ja pööraseid seiklusi.

Mihkel Vetemaa

Mihkel on suur podcastide fänn. Oma eluteel on ta proovinud mitmeid erinevaid ameteid ning loonud mõned ettevõtted. Selle käigus on suur osa asju pekki läinud ja just podcastid on teda palju aidanud murede lahendamisel. Mihklit huvitab väga, kas ka teistel on sarnaseid kogemusi ja pekki minekuid. Talle meeldib  inimestega suhelda ja nende lugusid kuulata. Kõik need kogemused ja küsimused tulevadki koos Katriniga Täitsa Pekkis podcastis kokku.

Egert Karu

Egert on Täitsa Pekkis Saate kaasasutaja ning ta on maailma kõige suurema südamega inimene. Julgus, pühendumus ja avatud meel on kindlasti sõnad, mis Egertit kõige paremini iseloomustavad. Temast kiirgavat positiivsust ja energiat on tunda juba kaugelt.