EPISOOD 39   mai 27, 2019

Mario Matvei

 

Unistuste püüdmisest, psühhedeelikumidest ja endaga rahu tegemisest

Episood #39! Külas on MARIO MATVEI!

Mario on 34-aastane mees, kes ühel hetkel otsustas hakata päriselt elama – tuli töölt ära ning ostis üheotsa pileti Lõuna- Ameerikasse.

Noorena polnud Mario just väga populaarne, teda kiusati, tal polnud tahtmist koolis käia, aga lõpetas kutsekooli siiski üle keskmise tulemusega.

Mario unistuseks oli saada isa eeskujul rekkajuhiks, ta kolis elama Tallinasse ja oli rekkajuht seni, kui tekkis masu ja töökoht kadus.
Tekkis võimalus minna Soome rekka peale. Plaan oli minna aastaks, koguda raha ja tulla Eestisse tagasi äri ajama… 10 aastat kadus aga märkamatult…

Mariol tekkis suhe, nad olid koos 5 aastat ja kihlatud, aga Mario eesmärgiks oli saavutada finantsvabadus ja ta keskendus igal vabal hetkel raha teenimisele(Uber, lisa tööd rekka peal jne). Järsku oli ta ilma inimesest, kes oli talle kõige tähtsam. Lahkuminek viis Mario väga sügavasse auku, lausa enestapu äärele.

Õnneks otsustas Mario muuta oma elu täelikult. Ta loobus telekast, hakkas kuulama podcaste, lugema raamatuid, käima erinevatel üritustel, teadlikult valima sõpru jne. Samuti hakkas ta teadlikult oma hirmudele vastu astuma.

Ühel hetkel sai Mario aru ka sellest, et tema ammune unistis, rekkajuhi amet, on ennast ammendanud, lihtne töö, hea raha, aga tegelikult tahaks elult midagi muud! Selleks valikuks sai üheotsa pilet Lõuna-Ameerikasse.

Pärast reisi tunneb Mario, et armastab ennast täiega, on leidnud motivatsiooni ja tahab jätkata seda teekonda ning samuti jagada seda ka teistega.

 

Saade on kuulatav: Spotify’s, Soundcloud’is ja ApplePodcasts’is.

Lingid